Організація освітнього процесу у 2023/2024 навчальному році

Організація освітнього процесу в закладі дошкільної освіти здійснюється відповідно до законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про охорону дитинства», Положення про ЗДО, Санітарного регламенту ЗДО
Зміст освітньої роботи в закладі дошкільної освіти здійснюється відповідно до Базового компонента дошкільної освіти (нова редакція) та реалізується відповідно до програм:
Комплексна освітня програма
Освітня програма виховання і навчання дітей від двох до семи років «Дитина», рекомендованої Міністерством освіти і науки України
Спеціальна програма

Корекційно-розвиткова робота з дітьми із загальним та фонетичним недорозвиненням мовлення молодшого та старшого дошкільного віку. Програма.(авт..Кравцова І.В., Стахова Л.Л.). 19.04.2019

Парціальні програми

· Скарбниця моралі. Парціальна програма з морального виховання дітей дошкільного віку. (Видання 2-ге оновлене зі змінами і доповненнями), (авт. Лохвицька Л. В.)

· Моя країна – Україна. Парціальна програма з патріотичного виховання для дітей старшого дошкільного віку. (авт..Гавриш Н.В., Косенчук О.Г., Піроженко Т.В.),

Педагогічна тема, над якою працює заклад дошкільної освіти

Розвиток професійної компетентності педагогічних працівників закладу дошкільної освіти як чинник забезпечення якісної освіти і умова формування інноваційного середовища

Завдння на 2023/2024 навчальний рік

1.Продовжити роботу з формуванна основ безпечної поведінки, стресостійкості та здорового способу життя, активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки.

2. Продовжувати роботу з формування основ патріотичної свідомості дошкільників з високими морально-духовними якостями, навичками культури спілкування, знаннями про українську культуру та звичаї, як важливими чинниками національно - патріотичного виховання.

3.Формування інформаційно-комунікаційної компетентності педагогів як складової професійної компетентності педагогів закладу дошкільної освіти.