/Files/images/zagalna_vsh_grup/1435042313_dosug.png

Ласкаво просимо

до закладу дошкільної освіти №439!

Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 439 комбінованого типу Харківської міської ради" знаходиться за адресою: м.Харків, вул.Свистуна, 2.
У закладі дошкільної освіти працює 12 груп: 2 групи раннього віку, 10 груп дошкільного віку, серед яких 4 групи для дітей з вадами мовлення.
Режим роботи закладу 5-денний з 6.30 до 18.30.
Свою діяльність заклад дошкільної освіти здійснює відповідно до Закону України "Про дошкільну освіту" та Статуту КЗ "ДНЗ № 439".
Підставою для зарахування до логопедичних груп є висновки Харківського інклюзивно-ресурсного центру.
Фахівці центру проводять комплексну оцінку, визначають особливі освітні потреби дитини, розробляють рекомендації щодо програми навчання для створення комфортного освітнього середовища, успішної соціалізації дітей.

Більш детально про роботу ІРЦ Ви можете дізнатись, натиснувши тут:

/Files/images/metodist/logo-3.png