Зміст освітнього процесу в закладі дошкільної освіти реалізується відповідно до програм:

-«Дитина», освітня програма для дітей від 2 до 7 років (наук.кер. В.О. Огнев'юк; авт. кол.: Г.В.Бєлєнька, О.Л. Богініч, Н.І. Богданець-Білоскаленко)

-Корекційна робота з розвитку мовлення дітей п'ятого року життя з фонетико-фонематичним недорозвитком мовлення. Програмно-методичний комплекс (авт.. Рібцун Ю.В.)

-Корекційна робота з розвитку мовлення дітей четвертого року життя із загальним недорозвиненням мовлення Програмно-методичний комплекс (авт.. Рібцун Ю.В.)

-Корекційне навчання з розвитку мовлення дітей старшого дошкільного віку із загальним недорозвитком мовлення. (авт..Трофименко Л.І.)

-«Україна – моя Батьківщина», програма національно-патріотиного виховання дітей дошкільного віку (авт..: Каплуноська О.М., Кичата І.І., Палець Ю. )

-«Дошкільнятам про основи правознавства: посібник для вихователів» (авт. Борисенко Т.Д.),