ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Прийом дітей в заклад дошкільної освіти здійснюється відповідно до ст.9,14 Закону України ''Про дошкільну освіту'', листа МОН України від 29.03.2018 №111-01/89 ''Щодо медичних довідок для відвідування закладів освіти'', п.п.6,7,8,9,10 Положення про дошкільний навчальний заклад та основних положень Статуту закладу освіти.
Здійснює прийом дітей до закладів дошкільної освіти керівник на підставі:
Направлення у даний заклад дошкільної освіти, виданого районним реєстратором
Заяви батьків або осіб, які їх замінюють.
Довідки про результати обов'язкового медичного огляду (форма №086-1/0).
Довідки профілактичних щеплень.
Свідоцтва про народження дитини.

У закладі визначена українська мова навчання.


/Files/images/запрошення.jpg

Шановні батьки!

Відповідно до наказів:

 • Департаменту освіти Харківської міської ради від 05.08.2013 №139 ''Про організацію роботи установ та закладів освіти міста в Інформаційній системі Управління освітою (ІСУО) у 2013/2014 навчальному році'';
 • Департаменту освіти Харківської міської ради від 15.08.2013 №142 ''Про затвердження Положення про електронну реєстрацію дітей для прийому в дошкільні навчальні заклади міста Харкова'';
 • Управління освіти від 15.08.2013 № 173 ''Про організацію роботи навчальних закладів в Інформаційній системі Управління освітою (ІСУО) у 2013/2014 навчальному році'';
 • Управління освіти від 16.08.2013 № 175 ''Про призначення відповідального за електронну реєстрацію дітей для прийому в дошкільні навчальні заклади району''

З вересня 2013 року розпочато електронну реєстрацію дітей до закладів дошкільної освіти району. Нова система дозволить батькам реєструвати дитину через Інтернет та забезпечить можливість відстежувати рух електронної черги.

Внесення до Реєстру відомостей про дітей здійснюється на сайті «Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти» батьками або особами, які їх замінюють, чи реєстратором (за зверненням батьків або осіб, які їх замінюють), який заповнює заявку в присутності заявника за встановленою формою

Адміністратор електронної реєстрації дітей для прийому в заклади дошкільної освіти Індустріального району:
Дубодєлова Ірина Олексіївна,
методист центру освітніх технологій Управління освіти.
Адреса: м.Харків, вул. Біблика, 26
Контактний телефон: (0572) 94-99-67
Графік прийому :
Вівторок: 09.00 - 12.00
П'ятниця: 13.00 - 15.30

Інструкція по електронній реєстрації для батьків

Відомості про дітей, зареєстрованих в закладах дошкільної освіти району у відповідних Журналах обліку до 15.08.2013 (до запровадження електронної реєстрації дітей в дошкільні навчальні заклади міста) внесені до Реєстру з урахуванням дати первинного звернення батьків (для збереження черговості).

Відповідно до Положення про електронну реєстрацію дітей для прийому в заклади дошкільної освіти м. Харкова заявником мають бути надані наступні відомості (в тому числі персональні дані, які надаються заявником з дотриманням вимог законодавства України):

Про дитину:
 • Прізвище, ім’я, по батькові.
 • Дата народження.
 • Заклад дошкільної освіти, який обрали батьки або особи, які їх замінюють.
 • Бажаний рік для зарахування дитини до ЗДО.
 • Адреса проживання.
 • Серія, номер свідоцтва про народження, дата видачі свідоцтва.
 • Інформація про наявність встановлених пільг.
Про батьків
 • Прізвище, ім’я, по батькові батьків або осіб, які їх замінюють.
 • · Адреса зареєстрованого місця постійного проживання.
 • · Контактні дані (телефон, електронна адреса).

Занесення відомостей у заявку здійснюється виключно державною мовою (як написано у відповідних документах: свідоцтві про народження, довідці про пільги тощо). Заявник несе персональну відповідальність за достовірність відомостей, наданих в реєстраційній заявці.

Для підтвердження достовірності внесених відомостей заявник повинен упродовж 10 днів з дня подання електронної заяви звернутись до районного реєстратора з оригіналами (копіями) документів (свідоцтво про народження; документ, що підтверджує пільги) або прикріпити до заяви сканкопії зазначених документів. Заявка, заповнена форма якої не відповідає за змістом оригіналам документів, відхиляється районним реєстратором.

Заявник має можливість обрати лише один заклад дошкільної освіти для реєстрації своєї дитини. Якщо заявлена дитина вже зареєстрована в Реєстрі – відмова у реєстрації надається заявнику автоматично.

Вилучення відомостей про дитину здійснюється:
 • · Особисто заявником, за його власним бажанням, при цьому причиною відхилення заявки буде визначено «Відхилено автором заявки».
 • · На підставі наказу про зарахування дитини до закладу дошкільної освіти.
 • · У разі порушення термінів подачі заяви на зарахування до закладу дошкільної освіти та переліку документів.
 • · У разі відсутності документів, які підтверджують пільги.
 • · У разі фальсифікації персональних даних в заявці.
Видача направлень:

При вивільненні місця у закладі дошкільної освіти районний реєстратор друкує Направлення першій дитині відповідного віку в Реєстрі цього дитячого садка та змінює статус заявки у картці дитини на «Видано направлення», при цьому батьки дитини, або особи, які їх замінюють, отримують відповідне повідомлення на заявлену ними електронну адресу.

По отриманні повідомлення про зміну статусу заявки у картці дитини на «Видано направлення» заявник (з числа батьків або осіб, які їх замінюють) повинен упродовж 05 робочих днів звернутись до районного реєстратора для отримання Направлення до закладу дошкільної освіти. Після видачі Направлення батькам або особам, які їх замінюють, районний реєстратор змінює статус заявки на «Отримано направлення».

Документи, які необхідні для зарахування дитини:

У разі встановлення статусу заявки «Отримано направлення» заявник зобов’язаний упродовж 30 календарних днів подати завідувачу закладу дошкільної освіти окрім Направлення у заклад, виданого районним реєстратором, усі документи, які необхідні для зарахування дитини, передбачені п.6 Положення «Про дошкільний навчальний заклад», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 №305 (зі змінами):

 • · Заява батьків або особи, яка їх замінює.
 • · Медична довідка про стан здоров’я дитини з висновком лікаря,що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти.
 • · Довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення.
 • · Свідоцтво про народження дитини.

Прийом дітей до комунальних закладів дошкільної освіти (груп) компенсуючого типу (санаторних та спеціальних)здійснюється відповідно до п. 6 Положення «Про дошкільний навчальний заклад» за наявності всіх обов'язкових документів та висновку психолого-медико-педагогічної консультації або медичний висновок лікувально-контрольної комісії територіального лікувально-профілактичного закладу за умови попереднього внесення дитини до Реєстру.

Кiлькiсть переглядiв: 550