Колектив КЗ "ДНЗ № 439"


На початок 2020/2021 навчального року заклад повністю укомплектований кадрами. Загальна кількість педагогічних працівників – 27 , з них:

  • Завідувач – 1;
  • Вихователь-методист – 1;
  • Вчителів - логопедів – 4;
  • Музичних керівників – 2;
  • Асистент вихователя – 1;
  • Вихователів – 17;
  • Практичний психолог-1

Основні завдання, які ставить перед собою колектив, - це зміцнення здоров'я дітей та встановлення партнерських стосунків із батьками, формування національно-свідомої особистості, виховання поваги та інтересу до культурних надбань українського народу.

Орієнтуючись на потреби сьогодення, побажання батьків, індивідуальні здібності дітей, використовуючи культурно-освітнє оточення, педагогічний колектив віднаходить нові форми роботи з вихованцями, використовуються перевірені практикою власні надбання та інноваційні освітні технології.

Організація освітнього процесу в дошкільному закладі підпорядкована принципу природовідповідності та цілеспрямованості - всю роботу з дітьми треба починати з раннього дитинства, з того періоду, коли закладаються основні їх моральні якості, коли їх серце відкрите для добра, коли вони вчаться шанувати, любити і берегти людські цінності. Доля кожного малюка залежить від того, хто його виховує, хто є першим наставником, педагогом. Тому наш колектив розуміє, що кожна дитина як особистість потребує особливої уваги, теплоти, професійної турботи. Весело живуть малюки у нашому закладі.

Щоранку їх зустрічають дбайливі педагоги, протягом дня дітлахи мають змогу не лише навчатися, а й розважатися, відпочивати. Багато цікавих свят, лялькових вистав готують вихователі разом зі своїми вихованцями. Діти тут ліплять, малюють, виготовляють аплікації, орігамі, розгадують кросворди, головоломки, граються, фантазують, створюють власний світ... Атмосфера дитячого закладу пройнята турботою дорослих про малечу, любов'ю та довірою. Тут бачать кожну дитину не як одну з багатьох таких самих, а як неповторну особистість.

Педагогічний колектив складають представники різних поколінь, поглядів, життєвих доль, та об'єднує усіх нас єдине - любов до дитини. Головне наше досягнення - дитячий сміх, що не змовкає протягом багатьох десятиліть! Ми змогли виховати у своїх стінах представників різних професій. Та пишаємось насправді не цим, а тим, що плекаємо просто хороших людей, здатних прийти на допомогу, які стали дбайливими батьками і справжніми громадянами рідної країни.

Кiлькiсть переглядiв: 729